شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات فروشگاه

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از محتوا، خدمات و محصولات ما به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت، هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، محتوا، محصولات و سایر خدمات ارائه شده توسط وب سایت عالم برتر، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش و پرداخت وجه نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سایت عالم برتر از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سایت عالم برتر، منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. همچنین کلیه محصولات عالم برتر تحت قانون حمایت از حقوق مولفین قرار داشته و کاربر ملزم به رعایت حقوق عالم برتر بعنوان تولید کننده و پدیدآورنده محصولات است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های عالم برتر تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

عضویت و حفظ حریم خصوصی

1- هر کاربر تنها یکبار می تواند، با اطلاعات هویت حقیقی خود، عضو وب سایت عالم برتر شود. در صورت احراز جعلی یا تکراری بودن هویت کاربر، از تمامی حقوق پیش بینی شده و موجود محروم گردیده و بار اول سه ماه تعلیق می گردد. بار دوم برای همیشه اخراج خواهد شد.
2- کلیه اطلاعات هویتی و سابقه فعالیت کاربران، نزد وب سایت امانت بوده و در اختیار هیچ شخص ثالث حقوقی یا حقیقی قرار نخواهد داشت.
3- سایت عالم برتر در ارسال کلیه پیام های ایمیلی و پیامکی به کاربر، پیش از عضویت ایشان در طرح، از او سوال نموده و از رضایت وی اطمینان خواهد یافت. در هر زمان امکان انصراف کاربر برای وی محفوظ خواهد بود.
4- چنانچه فعالیت کاربر در وب سایت عالم برتر، منجر به نقض حقوق کاربران دیگر یا وب سایت عالم برتر گردد، سایت عالم برتر این حق را برای خود محفوظ می دارد، از سوابق فعالیت و اطلاعات کاربر برای احقاق حقوق خود و کاربران سایت در مراجع قانونی استفاده نماید.
5- چنانچه در هنگام فعالیت کاربر در وب سایت، بروز مشکلات فنی منجر به عدم دسترسی کاربر گردد، حق وی محفوظ بوده و وب سایت عالم برتر خود را موظف به جبران می داند. 
6- کاربر از طریق میز کار (داشبورد) خود، پس از ورود به وب سایت، به تمامی آموزش ها، اطلاعات سفارشات، تراکنش های مالی، فایل های دانلود و بخش پشتیبانی دسترسی داشته و می تواند از طریق گزینه های مربوطه فعالیت های خود را رهیگیری نماید.

 

استفاده از محتوای رایگان

1- کاربر می تواند محتوای رایگان را بی نهایت بار با ذکر منبع و لینک یا اطلاعات تماس وب سایت عالم برتر بازنشر نماید.
2- کاربر حق ندارد محتوای رایگان وب سایت را به صورت تجاری منتشر سازد. بنابراین نمی تواند آن ها را گردآوری و بعنوان نمونه در قالب یک کتاب الکترونیک به فروش برساند.

 

خریداری و استفاده از محصول

1- روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. سایت عام برتر به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
2- کاربر می تواند در تمام ساعات و روزهای هفته درخواست پشتیبانی خود را به صورت تیکت، ثبت نماید. تیکت ها در اسرع وقت، در روزهای کاری بررسی و پاسخ داده خواهد شد. به منظور ایجاد نظم و ثبت سوابق درخواست، تماس تلفنی برای پشتیبانی تنها از سوی وب سایت عالم برتر در صورت نیاز صورت خواهد گرفت.
تبصره: در صورتی که تیکت ها ظرف 72 ساعت کاری پاسخ داده نشود کاربر می تواند از طریق ایمیل یا تماس تلفنی در ساعات اعلام شده در صفحه تماس، موضوع را پیگیری نماید. 
3- کاربر موظف است اطلاعات هویتی خود را به طور واقعی ثبت نماید و در صورت احراز جعلی بودن هویت کاربر، حق لغو سفارش برای وب سایت عالم برتر محفوظ است.
4- کاربر موظف است در ثبت نشانی و اطلاعات تماس خود که شامل رایانامه (ایمیل) و تلفن همراه است، دقت نماید و از اطلاعات تماس فعال و در دسترس استفاده کند. در غیر اینصورت مسئولیت عدم دسترسی به لینک های دانلود، دریافت سفارش فیزیکی و پیام های اطلاع رسانی وضعیت سفارش بر عهده کاربر است.
5- محصولات تجاری عالم برتر، تحت قانون حمایت از حقوق مولفین قرار دارد و کاربر نمی‌تواند محصول را، در اختیار شخص ثالث قرار دهد، همچنین کاربر نمی تواند بخش یا تمام محتوای محصول را به صورت رایگان یا تجاری و در هر قالبی بازنشر نماید. بنابراین نمی تواند بعنوان نمونه، صوت را به متن یا فیلم را به صوت تبدیل نموده و حتی با ذکر منبع در جای دیگری منتشر سازد.
توضیح بیشتر: وب سایت عالم برتر، یک گروه آموزشی خصوصی است. کلیه هزینه پژوهش ها، جذب، تربیت و بکارگیری نیروها، رشد و توسعه به طور کامل وابسته به چرخه مالی ایجاد شده توسط کاربران عالم برتر است. با حفظ حقوق تالیف و تولید محصولات عالم برتر، شما هم در دست آوردهای معنوی و با ارزش وب سایت عالم برتر شریک خواهید شد.
تبصره: بدیهی است کاربر، برای استفاده خود، همسر و فرزندان (اگرچه متاهل باشند) ـ که مصرف کنندگان مجاز محسوب می شوند ـ می تواند محصول را در تعداد مورد نیاز کپی نموده یا تبدیل نماید.
6- پژوهشگران و تولید کنندگان محتوا برای استفاده از محتوای محصولات تجاری می‌توانند جهت توافق و عقد قرارداد با وب سایت عالم برتر تماس بگیرند.
7- کلیه محصولات برای استفاده توسط کاربران حقیقی طراحی و تولید شده اند، بنابراین امکان فروش محصول به کاربران حقیقی و صدور فاکتور رسمی یا رسید چاپی وجود نخواهد داشت. همچنین کاربران حقوقی، کاربر جعلی محسوب شده و حساب آن ها مسدود خواهد گردید.
8- محصولات دانلودی تا 90 روز پس از خرید و حداکثر تا 15 بار قابل دریافت هستند. در این مدت کاربر به فایل های به روز شده نیز دسترسی خواهد داشت. بخش ویژه ی دانلود، در میز کار کاربر، پس از ورود، در دسترس است. پس از اتمام این مدت کاربر لازم است تا مجددا محصول را خریداری نماید.
تبصره: محصولات و دوره های دارای پشتیبانی تا اتمام مدت پشتیبانی در دسترس بوده و کاربران می توانند فایل های به روز رسانی را دریافت نمایند.
9- اطلاعات تراکنش های ناموفق و سبدهای خرید پرداخت نشده، 30 روز پس از ثبت، به صورت سیستمی حذف خواهند شد. این اقدام به منظور کاهش حجم بانک های اطلاعاتی صورت می پذیرد.

شرایط استفاده از ضمانت بازگشت وجه

1- بازگشت وجه در مدت زمان مشخص شده برای هر کالا انجام می پذیرد
2- تمامی کالاها دارای ضمانت 100 درصد هستند و در صورت عدم رضایت شما، وجه پرداخت شده بدون هیچ سوالی عودت داده خواهد شد.
3- با توجه به مشخص بودن موضوع و محتوای آموزشی و ارایه اطلاعات تکمیلی قبل از خرید در صفحه محصول، بخش نظرات کاربران و پاسخ به سوالات پیش از خرید، همچنین با در نظر گرفتن نوع محصول که در فرمت‌های دیجیتالی ارائه می‌شود، به منظور جلوگیری از هر نوع سوء استفاده احتمالی، هر کاربر در هر سال فقط 3 بار می تواند از حق استرداد وجه استفاده نماید.
4- به منظور استفاده از ضمانت استرداد وجه، کاربر لازم است کالاهای فیزیکی را عودت نماید و از استفاده از ادامه کلاس یا دوره آموزشی نیز انصراف دهد. 
5- برای استرداد وجه لازم است کاربر اطلاعات بانکی خود را به طور صحیح وارد نماید و اطلاعات حساب وارد شده با اطلاعات هویتی ثبت شده در سایت مطابقت نماید.
6- پس از تایید استرداد وجه و احراز شرایط فوق، در کمتر از 3 روز کاری وجه به حساب شما واریز خواهد شد.

قوانین ارسال نظر

1- فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. از سطرهای خالی، شکلک و ایموجی و کشیدگی حروف به طور نامتعارف استفاده نکنید.
2- از قسمت نظرات برای پرسیدن سوالات مرتبط با همان مطلب یا محصول و یا ارائه دیدگاه خود در خصوص همان محتوا استفاده کنید و از طرح سوالات و نوشتن نظرات نامرتبط با محتوای صفحه جدا خودداری کنید.
3- در قسمت نظرات درخواست پشتیبانی نفرمایید و برای این منظور از داشبور خود، بخش پشتیبانی استفاده کنید. کلیه مشکلات مربوط به سفارش گذاری، خرابی لینک دانلود، سوال در مورد تاریخ دریافت سفارش، امور مالی و سایر امور پشتیبانی صرفا در بخش پشتیبانی پاسخ داده خواهد شد.
4- به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.
5- از ثبت نظراتی که منجر به ایجاد اضطراب و تلاطم و برهم خوردن نظم سایت می شود خودداری نمایید.
6- نظرات مخالف شئونات اسلامی و قوانین جمهوری اسلامی ایران و محتوای مبین نقض حقوق اشخاص یا مروج جرم حذف خواهند شد.
7- از ارسال لینک‌ سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی در قسمت نظرات پرهیز کنید.
8- عالم برتر این حق را برای خود محفوظ می دارد که بخشی از نظرات را که مطابق قوانین است منتشر و بخش های مخالف قوانین را حذف نماید.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی ندارد.