0

مدیریت خانواده

این قدرتمندترین راهکار برای پایان دادن به اختلاف است

این قدرتمندترین راهکار برای پایان دادن به اختلاف است

شاید برای شما هم روزهای تلخی پیش‌آمده باشد که با همسرتان سر یک موضوع به تفاهم نرسیده‌اید و اگر کارتان به دعوا نکشیده باشد، در بهترین حالت از هم دلخور شدید. شاید یکی از شما قهر هم کرده باشد و تا چند روز، سایه سرد تلخی‌ها، زندگی‌تان را به چالش کشیده باشد. در این شرایط چکار کردید؟ بهترین راه‌حلی که پیدا کردید چه بوده؟ چطور سعی کردید از تکرار آن جلوگیری کنید؟ اصلاً متوجه شدید چرا این اتفاق می‌افتد؟ من میخواهم یک راهکار بسیار قدرتمند و واقعی را به شما پیشنهاد کنم.

با این روش از کسالت خانه داری خلاص شوید

با این روش از کسالت خانه داری خلاص شوید

خانم‌های خانه‌دار، شما به کدام‌یک مبتلا هستند؟ کسالت یا افسردگی؟ چرا؟

اهمیت این پرسش وقتی به چشم می‌آید که بدانیم فرار از کسالت، یکی از مهم‌ترین دلایل خانم‌ها برای اشتغال خارج از خانه، بعد از انگیزه‌های مالی مانند استقلال مالی یا نیازهای معیشتی است. کسالت نوعی احساس کرختی، بی‌انگیزگی، خستگی، بی‌حوصلگی، احساس بی‌ثمری و تکراری شدن زندگی یا چیزی شبیه این‌هاست که معمولاً به‌اشتباه، آن را افسردگی می‌نامیم. 

عالم برتر در یک نگاه

رسالت و ماموریت عالم برتر، گشودن مسیری برای ورود به عالم حقیقی حیات انسان‌هاست. عالمی که اگر انسان رهجو موفق گردد در آن به سر ببرد، همه‌ی ابعاد وجودی و استعدادهای درونی‌اش در مسیر تکامل قرار گرفته و این رشد و قرب نتیجه‌ای جز آرامش پایدار و ابدی نخواهد داشت. این اولین بار است که یک گروه آموزشی هدف خود را زندگی بهتر براساس واقعیت قرار می‌دهد.