0

طب سنتی

پاسخ به چند شبهه در مورد طب اسلامی

پاسخ به چند شبهه در مورد طب اسلامی

باتوجه به جهش پیش آمده در به کارگیری و ترویج دستورات اسلامی در طب، پس از آشکار شدن علائم ناکارمدی طب جدید در این دوره، افرادی آگاهانه یا ناآگانه تلاش می کنند تا با طرح شبهاتی، طب اسلامی را ناکارآمد جلوه داده و مردم مومن را نسبت به آن بد بین نمایند. از این تصمیم گرفتم با نگارش این مقاله به رایج ترین شبهات مطرح شده پاسخ دهم. لحن و بیان این مقاله مشابه مقالات علمی است و امیدوارم در فرصت دیگری بتوانم آن را ویرایش و ساده تر کنم. 

7 ویژگی دفع که نشانه سلامتی گوارش و بدن شماست

7 ویژگی دفع که نشانه سلامتی گوارش و بدن شماست

 شاید کمتر به این نکته توجه شده که توجه به دفع روزانه می تواند یک عامل مهم کنترل سلامتی دستگاه گوارش باشد. گوارش یکی از اعضای مهم و اساسی بدن است و بیمار شدن آن نتیجه ای جز بیماری کل بدن نخواهد داشت. بیمار شدن گوارش موجب ضعف بدن، خستگی زودهنگام، احساس کسالت، درد و اختلال در فعالیت روزانه ما شود. به همین دلیل در این مقاله به 7 ویژگی مهم اشاره می کنیم که با کنترل آن ها می توانید از سلامت گوارش خود اطمینان یابید و در صورت وجود هرگونه مشکلی با اقدام به موقع از شیوع بیماری پیشگیری کنید.

عالم برتر در یک نگاه

رسالت و ماموریت عالم برتر، گشودن مسیری برای ورود به عالم حقیقی حیات انسان‌هاست. عالمی که اگر انسان رهجو موفق گردد در آن به سر ببرد، همه‌ی ابعاد وجودی و استعدادهای درونی‌اش در مسیر تکامل قرار گرفته و این رشد و قرب نتیجه‌ای جز آرامش پایدار و ابدی نخواهد داشت. این اولین بار است که یک گروه آموزشی هدف خود را زندگی بهتر براساس واقعیت قرار می‌دهد.