زندگی با قارچ های سمی یا زندگی در عالم برتر؟

معرفی کوتاه ولی مهم

با رشد فناوری‌های نوین، همگی ما شاهد تغییر سبک زندگی خود هستیم. زندگی ما ناخواسته دستخوش تغییرات زیادی شده است. آنچه در عصر انفجار اطلاعات از دسترس ما خارج شده، راه و رسم دستیابی به زندگی سراسر آرامش و پیشرفت و تکامل است که همه ابعاد وجودی ما را سیراب کند.
واقعیت این است که معانی این واژه ها هم دستخوش تغییر شده‌اند و دیگر آن معانی ناب اولیه خود را ندارند. صدها و هزاران منبع معتبر و نامعتبر تلاش می‌کنند تا به ما بگویند باید حرکت کنی و بیشتر دست و پا بزنی تا با تکنیک‌های سرمایه‌داری پول بیشتر و آرامش کسب کنی. پول یک نیاز ضروری است؛ ولی گمشده‌ی من، یک زندگی سرشار از جریان بدون قحطی آرامش است. 
ما دقیقا به این دلیل اینجا هستیم. ما در عالم برتر می‌خواهیم به شما بگوییم چگونه راه‌های ساده‌ای وجود دارد تا به رضایت کامل از زندگی دست یابید و احساس سرزندگی واقعی داشته باشید. به شما می‌گوییم چگونه می‌توانیم وقتی به پشت سر خود نگاه می‌کنید، مثل فاتح یک قله‌ی بلند، لبخند بزنید و هرگز احساس خسارت نکنید.
زندگی کن ولی ...
به کسی محبت کن که زندگی را به تو هدیه می دهد. برای کسی زندگی کن که دوستش داری و دوستت دارد. در جایی زندگی کن که به آن تعلق داری. با کسی زندگی کن که هرگز تو را رها نکند. برای چیزی در زندگی کوشش کن که بعد از مرگ هم، همراه تو باشد. به گونه‌ای زندگی کن که همواره از او راضی باشی و او از تو راضی باشد.
ماموریت گروه آموزشی عالم برتر ایجاد دسترسی آسان به دانش مدیریت فردی و مدیریت خانواده به عنوان بنیانی ترین دانش اجتماعی از طریق ارتقاء سطح معارف و مهارت افزایی است. 
در همین راستا گروه آموزشی عالم برتر با تقسیم این نیازهای ضروری در چهار گروه باورهای اساسی، مدیریت خانواده ، فرزند پروری و طب سنتی با تولید طیف متنوعی از محصولات آموزشی تلاش می کند آخرین تحقیقات علمی و پیشرفته ترین اصول علمی را به صورتی ساده و کاربردی در دسترس مخاطبین خود قرار دهد. دانشی که مطابق فطرت و خلقت و هستی انسان است و با ارتقاء عالمی که در آن به سر می برد به عالم برتر، زمینه شکوفایی همه توانمندی ها و استعدادهایش را فراهم می سازد.
آنچه ما به آن می اندیشیم و امیدواریم، ظاهر شدن آثار مثبت مصرف محصولات آموزشی عالم برتر در زندگی شخصی و خانوادگی شماست. ما تلاش می کنیم تا در دنیای ترجمه ها و رونویسی ها و حرف های پوسیده و کهنه و تکراری، حرف های تازه ای را طرح کنیم که از عمق جان آن ها را تصدیق کنید و بگویید آری! این همان است که میخواستم. این همان گمشده ی وجود طوفان زده ی من، در این دنیای سرعت زده ی مدرن است. سپس نظاره کنید آرامش را و ببینید تحول وجودی و تحول زندگیتان را و از این عالَم پرتلاطم، پر ترس و نقص و ضعف، به عالمی سراسر آرامش و کمال مهاجرت کنید که همان عالم برتر است و تصدیق کنید که آری! این ممکن است.
ما چگونه به شما کمک می کنیم؟
آیا احساس می‌کنید برای تبدیل شدن به یک فرد موفق، لازم است صدها و هزاران مهارت را کسب کنید؟ اگر اینگونه فکر می‌کنید شما در دام بزرگی افتاده‌اید.
کتاب‌ها و محصولات آموزشی زیادی وجود دارد که موضوع آن‌ها موفقیت است، ولی به جرأت می‌توانم بگویم بیش از 99 درصد آن‌ها در تعریف درست موفقیت دچار خطا و لغزش جدی شده‌اند. 
عالم برتر به جای قرار دادن شما در میان حجم زیادی از تکنیک‌ها و دستورالعمل‌ها، به شما کمک می‌کند تا عالم خود را تغییر دهید و از همان روز، زندگی جدید شما در عالم جدیدتان آغاز خواهد شد. عالم برتر، قواعد متفاوتی دارد و زیبایی‌های شگفت انگیزی را در مقابل شما قرار می‌دهد که هرگز کسل کننده و ملال آور نخواهد بود.

بیایید با هم بیشتر آشنا بشیم!

این گروه جوان سه نفره، اعضای اصلی و مدرسین تیم عالم برتر هستند. هر یک تخصص و مهارتی دارند که برای آن سال‌ها زحمت کشیده‌اند. من می‌خوام تصویر آن ها را به شما نشان دهم و برایتان در مورد هر کدام چند سطری بنویسم.
اعضای تیم عالم برتر

سید احمد مدارایی

کارشناس امور تربیتی و فرزند پروری است. تحصیل کرده سطح 3 حوزه علمیه، فارغ التحصیل رشته روانشناسی از موسسه تخصصی علامه حاجی کلباسی و هم اکنون معاون اجرایی موسسه احیای سیره و اندیشه علوی است. بسیار پر انرژی، شوخ طبع است و کمتر موقعی می توانید او را بدون لبخند ببینید.
اعضای تیم عالم برتر

سید حسین مدارایی

دانشجوی نمونه رشته‌ی کلام، مدرس باورهای اساسی و پژوهشگر مهارت‌های زندگی و مدیریت خانواده است. به خانواده و مدیریت علاقه‌ی ویژه‌ای دارد. عاشق نوشتن و تدریس است و هنگام کار خیلی جدی و مصمم به نظر می رسد .او بنیان گذار و مدیر مسئول وب سایت عالم برتر است.
اعضای تیم عالم برتر

عبدالامیر کیانپور

در حال گذراندن تحصیلات تکمیلی اش در حوزه علمیه است. عاشق طب سنتی است. وقت و جوانی اش را روی مطالعه مکاتب طبی گذاشته و طب عمومی را هم خوانده است. استاد دیده و اهل مطالعه و پژوهش است. بخشی از وقتش را طبابت می کند و این روزها کارشناس بخش طب سنتی عالم برتر است.

مایلید در عالم برتر سیر کنید

با گشت و گذاری در عالم برتر ببینید چه امکاناتی برای شما فراهم کردیم؟ علاقه مندی های خودتان را انتخاب کنید. مقالات دوست داشتنی تان را پیدا کنید. محصولات مورد نظرتان را مرور کنید و در صورت تمایل آن ها را خریداری کنید و نگاهی به پروفایل جذابتان بیاندازید.
دعوت میکنم که ابتدا ثبت نام کنید تا به همه چیز دسترسی داشته باشید. سپس صفحات سایت را مرور کنید و گزینه های مختلف را امتحان کنید.